Marcin Fester

Trener w Marcin Fester Consulting
Trener wewnętrzny w Nowodworski Estates
Prezes Zarządu MFC Group Sp. z o.o.

Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu umiejętności miękkich, a przede wszystkim:

  • Prezentacje biznesowe i wystąpienia publiczne
  • Techniki sprzedaży i wywierania wpływu
  • Budowanie wizerunku
  • Rozwój osobisty i zawodowy

Doświadczenie zawodowe

Wszystko, co osiągnąłem zawdzięczam umiejętnościom miękkim, których się nauczyłem. Nie urodziłem się trenerem, sam na to zapracowałem. Dlatego dziś z tak wielką pasją dzielę się wiedzą, bo wiem, że może ona zmienić życie nie do poznania.

– Marcin Fester

WŁASNA FIRMA

W 2017 zdecydował się na otworzenie własnej firmy. Był to przełomowy krok w jego karierze i umożliwił zdobycie kwalifikacji niezbędnych w pracy trenera. Prowadzenie działalności gospodarczej nauczyło go wielu umiejętności, których zdobycie zajęłoby lata pracy na etacie. Dzięki niej zdobył wiele doświadczeń z obszaru zarządzania własnym biznesem. Według Marcina przełomem była zmiana dotychczasowego myślenia.

POCZĄTKI KARIERY

Swoją karierę zaczynał jako agent nieruchomości w niewielkiej firmie w Łodzi, gdzie intensywny rozwój umiejętności oraz motywacja do objęcia stanowiska managerskiego sprawiły, że po 3 miesiącach rozpoczął tworzenie własnego zespołu sprzedażowego. Tutaj właśnie pojawiła się jego pasja do szkolenia innych. W następnych latach zdobywał doświadczenie w różnych branżach. Począwszy od sprzedaży bezpośredniej w sklepie z elektroniką po wprowadzanie nowego modelu biznesowego na poziomie krajowym jako project manager.

Jako przedsiębiorca, a później prezes zarządu spółki zmieniłem całkowicie swoje podejście do spraw zawodowych. Zrozumiałem, że jeśli chce się osiągnąć sukces, to należy małymi krokami budować swoją siłę. Nic nie przychodzi od razu – trzeba sobie na to zapracować.

– Marcin Fester

FIRMA SZKOLENIOWA

Stworzenie Marcin Fester Consulting umożliwiło mu połączenie tego co kochał – dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, z tym co doskonale znał – pracą agenta nieruchomości. Aby jego szkolenia były jeszcze lepsze otworzył własne biuro nieruchomości, w którym sprawdził wszystkie prezentowane później na szkoleniach metody i techniki. Dzięki temu, że na własnej skórze poznał procesy zachodzące w takich firmach, mógł przekazywać jedynie praktyczną i sprawdzoną wiedzę. Docenili to uczestnicy, który oceniali bardzo wysoko jego szkolenia.

TRENER

Obecnie współpracuje z biurem nieruchomości Nowodworski Estates jako trener wewnętrzny. Równocześnie prowadzi firmę szkoleniową Marcin Fester Consulting i organizuje szkolenia z zakresu umiejętności miękkich. Dba także o rozwój własnych umiejętności uczestnicząc w szkoleniach i czytając książki rozwijające jego kompetencje.

Nasza strona używa plików cookies w celu zapewnienia najlepszej obsługi.​